State Machine (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: History
pl: Historia

en: Event
pl: Termin

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Active
pl: Aktywne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Revisions
pl: Wersje

en: State
pl: Stan

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Operation
pl: Czynność

en: Full
pl: Pełny

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Entity
pl: Encja

en: Revision
pl: Wersja

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: The update has encountered an error.
pl: Podczas aktualizacji wystąpił błąd.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Drafts
pl: Szkice

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Draft
pl: Szkic

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: Content moderation history record ID.
pl: ID wpisu zawartości w historii moderacji.

en: User who moderated this revision.
pl: Użytkownik, który moderował tą rewizję.

en: moderator user
pl: użytkownik moderacji

en: The date this revision was moderated.
pl: Data moderacji tej rewizji.
