Static Deploy (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Directory
ar: الدليل

en: Port
ar: منفذ

en: Deploy
ar: نشر
