Static Deploy (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Port
fi: Portti

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Server
fi: Palvelin

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
