Static Deploy (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: User
fr: Utilisateur

en: Directory
fr: Répertoire

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Server
fr: Serveur

en: Deploy
fr: Déployer

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
