Static Deploy (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Directory
gl: Directorio

en: Port
gl: Porto

en: Server
gl: Servidor
