Static Deploy (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Directory
lv: Direktorija

en: Port
lv: Ports
