Static Deploy (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Port
oc: Pòrt

en: Timeout
oc: Temps limit
