Static Deploy (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Directory
uk: Каталог

en: Port
uk: Порт

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Server
uk: Сервер

en: Deploy
uk: Розгорнути

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість
