Static Deploy (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Directory
vi: Thư mục

en: Port
vi: Cổng

en: Server
vi: Máy chủ
