Static Deploy (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ
