Static Deploy (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Directory
ca: Directori

en: Deploy
ca: Desplega

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
