Static Deploy (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Directory
da: Mappe

en: Deploy
da: Udrul

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
