Static Deploy (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Deploy
de: Verteilen

en: Performance and scalability
de: Leistungsstärke und Skalierbarkeit
