Static Deploy (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Directory
es: Directorio

en: Port
es: Puerto

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Server
es: Servidor

en: Deploy
es: Desplegar

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad
