Static Deploy (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Port
fa: درگاه

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
