Static Deploy (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Directory
he: סיפרייה

en: Port
he: פורט

en: Server
he: שרת
