Static Deploy (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Port
hi: पोर्ट

en: Deploy
hi: तैनात
