Static Deploy (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Deploy
hu: Élesítés

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség
