Static Deploy (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Directory
it: Cartella

en: Port
it: Porta

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
