Static Deploy (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Port
ja: ポート

en: Server
ja: サーバー

en: Deploy
ja: デプロイ
