Static Deploy (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
