Static Deploy (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Directory
lt: Katalogas

en: Port
lt: Šliuzas
