Static Deploy (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Directory
nl: Map

en: Port
nl: Poort

en: Timeout
nl: Time-out

en: Deploy
nl: Uitrollen

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid
