Static Deploy (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Directory
pl: Katalog

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Server
pl: Serwer

en: Deploy
pl: Wdróż

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
