Static Deploy (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Directory
ru: Каталог

en: Port
ru: Порт

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Server
ru: Сервер

en: Deploy
ru: Развернуть

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
