Static Deploy (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Directory
sv: Katalog

en: Deploy
sv: Distribuera
