Static Deploy (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Port
ta: துறை
