Static Deploy (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Directory
tr: Dizin

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Deploy
tr: Dağıtım

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
