Static Map (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Cycle
it: Rotazione

en: Static Map
it: Mappa statica
