Static Map (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Roadmap
pl: Roadmapa

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Cycle
pl: Cykl

en: Map Type
pl: Typ mapy
