Static Map (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Google Maps
tr: Google Haritalar

en: Cycle
tr: Döngü
