Static Map (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Cycle
uk: Коло

en: Terrain
uk: Ландшафт

en: Map Type
uk: Тип карти

en: Static Map
uk: Статична карта
