Static Map (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Settings
de: Einstellungen

en: Satellite
de: Satellit

en: Roadmap
de: Straßenkarte

en: Cycle
de: Kreis

en: Terrain
de: Gelände

en: Map Type
de: Kartentyp

en: Preset Settings
de: Voreinstellungen

en: Skiing
de: Skilauf

en: Static Map
de: Statische Karte
