Static Map (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds
