Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom

en: Google API Key
ca: Clau API de Google
