Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Satellite
da: Satellit

en: Automatic
da: Automatisk

en: Static Map
da: Statisk kort
