Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Cycle
fi: Kierrätä
