Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Cycle
hu: Ciklus

en: Terrain
hu: Föld

en: Map Type
hu: Térkép típusa

en: Skiing
hu: Síelés

en: Static Map
hu: Statikus térkép
