Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Automatic
ja: 自動

en: Zoom
ja: ズーム

en: Cycle
ja: 周期

en: Map Type
ja: マップタイプ
