Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
