Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Static Map
sv: Statisk mappning
