Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Automatic
vi: Tự động

en: Zoom
vi: Thu/Phóng
