Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Satellite
nl: Satteliet

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Zoom Level
nl: Zoom-niveau

en: Terrain
nl: Terrein

en: Google API Key
nl: Google API-sleutel

en: Preset Settings
nl: Instellingsinstellingen

en: Static Map
nl: Statische toewijzing
