Static Map (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Cycle
pt: Ciclo

en: Static Map
pt: Mapa estático
