Static Map (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Roadmap
ru: Дорожная карта

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Cycle
ru: Цикл

en: Zoom Level
ru: Уровень масштаба

en: Terrain
ru: Территория

en: Google API Key
ru: API ключ для Google

en: Static Map
ru: Статическая карта
