Station (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: URLs
af: URLe

en: view
af: bekyk

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Homepage URL
af: Tuisblad se URL

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Add item
af: Voeg item by

en: Active
af: Aktief
