Station (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: URLs
ar: روابط

en: view
ar: عرض

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Core
ar: النواة

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Import path
ar: مسار الاستيراد

en: Clean up
ar: إزالة

en: Maximum age
ar: العمر الأقصى

en: Album
ar: ألبوم

en: Artist
ar: المؤلف

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Time
ar: الوقت

en: remove
ar: إزالة

en: View
ar: عرض

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Active
ar: نشط

en: Year
ar: السنة

en: node
ar: عقدة

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Start
ar: البداية

en: Both
ar: جميعهم

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Today
ar: اليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Style
ar: نمط

en: Finish
ar: إنهاء

en: The content type %name has been updated.
ar: تم تحديث نوع المحتوى %name.

en: The content type %name has been added.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.

en: Added content type %name.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.
