Station (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (69 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Station
be: Станцыя

en: Core
be: Ядро

en: Archive
be: Архіў

en: RSS - %title
be: %title RSS - стужкі

en: Clean up
be: Выдаліць

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Album
be: Альбом

en: Artist
be: Мастак

en: Playlist
be: Плэйліст

en: Program Playlist
be: Спіс праграм

en: A playlist lets your listeners see a list of all the music played during a program. It also allows the music director to easily chart what's being played.
be: Плей-ліст дае магчымасць вашым слухачам бачыць спіс усіх музычных твораў, якія гучалі пад час перадачы. Ён таксама дае магчымасць гукарэжысэру лёгка сканструяваць графік таго што гучала.

en: Add new playlist
be: Дадаць новую сетку

en: Program
be: Праграма

en: Programs
be: Праграмы

en: A radio program that you can schedule.
be: Радыё перадача, якую вы можаце наплянаваць.

en: A free-form description of the musical genres played on the program.
be: Увядзіце жанр перадачы. Напрыклад: "Ток-шоў", "Музыка", "Дэбаты" і г.д.

en: Genre
be: Пол

en: Schedule
be: Расклад

en: 15 Minutes
be: 15 Хвілін

en: 30 Minutes
be: 30 Хвілін

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: Time
be: Час

en: Station Schedule
be: Расклад перадачаў

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: Active
be: Актыўна

en: Year
be: Год

en: node
be: матэрыял

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: Now
be: Зараз

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Duration
be: Працягласць

en: Today
be: Сёння

en: Hour
be: Гадзіна

en: Finish
be: Скончана

en: Remove link
be: Прыбраць спасылку

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: View link
be: Паглядзець спасылку

en: A station schedule.
be: Расклад станцыі.

en: The program must be saved before it can be added to the schedule.
be: Спачатку захавайце праграму. Пасля будзе магчыма дадаць яе ў расклад перадачаў.

en: Day of week
be: Дзень тыдня

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The content type %name has been updated.
be: Тып змесціва %name быў абноўлены.

en: The content type %name has been added.
be: Тып змесціва %name быў даданы.

en: Added content type %name.
be: Дадаць тып змесціва %name.

en: Day/hour
be: Дзень/гадзіна
