Station (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Core
ca: Nucli

en: Archive
ca: Arxiva

en: Import path
ca: Camí de importació

en: Clean up
ca: Neteja

en: Maximum age
ca: Edat màxima

en: Archives
ca: Arxius

en: Imported on
ca: Importat a

en: Album
ca: Àlbum

en: Artist
ca: Artista

en: Genre
ca: Gènere

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time increment
ca: Increment de temps

en: Time
ca: Hora

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Active
ca: Actiu

en: Year
ca: Any

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: Now
ca: Ara

en: Both
ca: Ambdós

en: Duration
ca: Durada

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Today
ca: Avui

en: Hour
ca: Hora

en: Date formats
ca: Formats de data

en: Style
ca: Estil

en: Increment
ca: Incrementa

en: Finish
ca: Acaba

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Current time
ca: Hora actual

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: 12-hour (am/pm)
ca: 12-hores (am/pm)

en: 24-hour
ca: 24-hores

en: Scheduled
ca: Programat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: The content type %name has been updated.
ca: El tipus de contingut %name s'ha actualitzat.

en: The content type %name has been added.
ca: El tipus de contingut %name s'ha afegit.

en: Added content type %name.
ca: Tipus de contingut %name afegit.
