Station (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (55 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: URLs
eu: URL-ak

en: view
eu: ikusi

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Station
eu: Geltokia

en: Maximum age
eu: Adin maximoa

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Album
eu: Albuma

en: Artist
eu: Artista

en: Playlist Autocomplete
eu: Erreprodukzio zerrenda automatikoki osatu

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time increment
eu: Denbora gehitu

en: Time
eu: Ordua

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Year
eu: Urtea

en: node
eu: nodoa

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Now
eu: Orain

en: Both
eu: Biak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Today
eu: Gaur

en: Hour
eu: Ordu

en: Date formats
eu: Dataren formatuak

en: Style
eu: Estiloa

en: Increment
eu: Gehikuntza

en: Finish
eu: Amaitu

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: 12-hour (am/pm)
eu: 12-ordu (am/pm)

en: 24-hour
eu: 24-ordu

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: The content type %name has been updated.
eu: Eduki mota %name eguneratua izan da.

en: The content type %name has been added.
eu: %name eduki mota gehitu da.
